POLITYKA PRYWATNOŚCI

Nabywanie produktów przez Internet staje się trendem, który, być może w niedalekiej przyszłości, wszystkie firmy będą liczyć na to narzędzie dzięki jego rosnącej popularności, oferowanym udogodnieniom i wygody dokonywania zakupów w Dom. Trzeba powiedzieć, że wraz ze wzrostem liczby kupujących w Internecie rośnie również liczba osób, które chcą z tego skorzystać i nie mają skrupułów, jeśli chodzi o oszustwo. Podobnie i biorąc pod uwagę, że dla wielu, niezależnie od tego, czy są mężczyznami czy kobietami, mówienie o kwestii ich stanu podczas kontaktów seksualnych może być bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. W naszej wizji etyki nie leży dbanie o ich prywatność, a tym bardziej ryzyko utraty naszych klientów. Za pośrednictwem naszego systemu bezpieczeństwa informacje o klientach będą ukryte.

Ochrona danych i niezawodność, bardziej niż narzędzie pracy, jest głównym celem i przewagą nad naszą konkurencją. Prywatne życie naszych użytkowników pozostaje w domu, szanując w ten sposób ich prawo do prywatności. Zakupy internetowe oferują im korzyść polegającą na tym, że nie muszą chodzić do fizycznego sklepu.

Na naszej platformie można bezpiecznie dokonywać zakupów przez Internet. Bezpieczeństwo naszych klientów ma dla nas ogromne znaczenie, a ich prywatność zależy od nas, co jest centralną osią pharmacy-spain.com, w przeciwnym razie możemy zapewnić ich prywatność, aby nasz projekt i praca się rozpadły. Biorąc pod uwagę wszystko, co możemy stracić, twoja prywatność jest równie ważna jak sama apteka.

Nasz system bezpieczeństwa szyfruje informacje bankowe, imię, datę urodzin, dane karty. Informacje te są wykorzystywane tylko w metodzie płatności za zamówioną usługę, w przeciwnym razie informacje zostaną ukryte po dokonaniu transakcji. Wymagane informacje mają na celu zweryfikowanie, czy jesteś właścicielem karty, którą oferujesz do płatności, informacje te mają przede wszystkim zapewnić, że nie będzie żadnych płatności za pomocą skradzionych kart lub wykraczać poza wolę właściciela karty.

Podobnie jak w przypadku płatności, musisz koniecznie zaakceptować i zrozumieć „warunki”. Konieczne jest również, aby zakup wypełnił puste pola informacjami o miejscu dostawy, takim jak imię i nazwisko, pełny adres, kod pocztowy, konto e-mail, aby móc się z tobą skontaktować w ten sposób itp. Ilekroć zobaczysz w polu, że zawiera gwiazdkę, oznacza to, że wymagane informacje są absolutnie niezbędne do sfinalizowania zakupu.

Jeśli poprosimy o numer telefonu, aby skontaktować się z Tobą w przypadku, gdy coś się stanie albo z przesyłką, albo z danym produktem, ważne jest, abyśmy mieli możliwość skontaktowania się z naszymi klientami w nietypowych przypadkach.