WARUNKI KORZYSTANIA

Wysyłamy paczki do lokalnego urzędu pocztowego, gdzie listonosze dostarczają je na adres wskazany na liście zamówień. Jeśli nie ma cię w domu w momencie dostawy, listonosz zostawia specjalne powiadomienie.

Istnieją dwa sposoby wysyłki:

Poczta lotnicza. Dostawa pocztą lotniczą trwa 2-3 tygodnie. Cena: 9,95 USD.

Dostawa kurierem EMS. Średni czas wysyłki wynosi 3-8 dni roboczych. Niestety ta metoda wysyłki nie jest dostępna w kilku krajach. Jeśli twój kraj znajduje się na tej liście, nie będziesz mógł wybrać EMS jako rodzaju wysyłki. Cena: 19,95 USD.

Powinieneś również zdawać sobie sprawę z niektórych możliwych opóźnień celnych, za które nie ponosimy odpowiedzialności. I dlaczego niektóre paczki mogą przybyć nieco później lub wcześniej niż oczekiwano?

Zamówienia są zazwyczaj przetwarzane w ciągu 24 godzin. Jak tylko twoje zamówienie zostanie zarejestrowane, otrzymasz automatyczną wiadomość e-mail. Czasami te powiadomienia trafiają do folderów spamu. Poszukaj tam powiadomienia, jeśli nic nie otrzymałeś. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć paczki na czas.

Wszystkie leki, które można zobaczyć na naszej stronie, są ogólnie dostępne. Jeśli masz problemy z dostawą, postaramy się je rozwiązać jak najszybciej.

Nasi specjaliści ds. Obsługi klienta są do Twojej dyspozycji i są gotowi do połączenia się z Tobą w każdej chwili.

Zwroty

Jeśli otrzymałeś uszkodzony lub wadliwy lek lub firma wysłała niewłaściwy produkt, ponownie wyślemy ci zamówienie bezpłatnie.

Jakość naszych produktów jest poza twoim wyjątkiem, ale jeśli nie jesteś zadowolony, skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. Obsługi klienta.

W przypadku uszkodzenia tabletek prześlemy Ci nową paczkę za darmo.

Należy pamiętać, że zwrot leków jest surowo zabroniony przez międzynarodowe standardy.

Korzystanie z plików cookie

Pliki cookie to krótkie pliki tekstowe, które nasz serwer sieciowy wysyła na Twój komputer. Służą do naprawy takich informacji o sesji, jak poprzednia aktywność w treści witryny lub strony internetowej w zależności od typu przeglądarki. Pomaga nam to zapewnić lepszą obsługę klientów po powrocie na naszą stronę i umożliwia dostęp do niektórych określonych sekcji na naszej stronie.

Zbieranie informacji

Tylko nazwy domen lub adresy IP dla naszych klientów – ale nie adresy e-mail – są automatycznie rozpoznawane przez nasz serwer.

Nigdy nie ujawniamy twoich prywatnych informacji.

Jak się z nami skontaktować?

Zadaj pytania w sekcji „Kontakt”. Z przyjemnością rozwiążemy każdy problem, który się pojawi.